Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Słomki bambusowe

( ilość produktów: 2 )

Ekologiczne bambusowe słomki wielokrotnego użytku. Doskonale pokażą, po której stronie walki o ograniczanie zużycia tworzyw sztucznych jesteś. Obowiązkowe dla zwolenników filozofii zero waste i dla osób chcących zadbać o środowisko naturalne. 

Słomki bambusowe to świetna alternatywa dla klasycznych, plastikowych słomek, które szkodzą środowisku naturalnemu. Ogromną zaletą modeli bambusowych jest fakt, iż nadają się do wielokrotnego użytku, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić i nie przyczyniają się do zaśmiecania planety. Są one znacznie trwalsze niż słomki papierowe, gdyż nie rozmiękają i mogą być używane zarówno do napojów zimnych, jak i gorących. Dodatkowo słomki z bambusa są w pełni naturalne. Nie zawierają nawet najmniejszych ilości plastiku, a ponadto nie są lakierowane ani klejone. Dzięki temu są w pełni bezpieczne i nie oddziałują niekorzystnie na organizm. Dodatkowo są w pełni biodegradowalne i bez problemu rozkładają się w środowisku naturalnym.

 

 

 

Czytaj więcej...

 

Bambusowe słomki - zadbaj o środowisko naturalne!

Dzisiaj, gdy nasza planeta jest zalewana przez plastik, warto dołożyć wszelkich starań, aby ograniczyć zużywanie tworzyw sztucznych. Liczy się nawet najmniejszy krok ku ekologii! Tym krokiem może być zrezygnowanie z plastikowych słomek na rzecz tych wykonanych z bambusa. Należy pamiętać, że słomki z tworzyw sztucznych to jedne głównych odpadów na ziemi i w oceanach, mimo że kwestia ekologii jest nieustannie nagłaśniana. Zatem, jeśli chcesz pomóc planecie i żyć świadomie, nie kupuj słomek z plastiku, lecz wybierz te produkowane z naturalnych materiałów. Możesz być pewien, że słomki bambusowe doskonale spełniają swoje funkcje. Ponadto są niezwykle trwałe i nie wpływają niekorzystnie na smak cieczy.

Słomki bambusowe - sklep TimeForWood

Jesteś miłośnikiem ekologicznego stylu życia? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą słomek bambusowych. Oferujemy wyłącznie modele wykonane w stu procentach z surowców naturalnych, niepokryte żadnym lakierem. Można wykorzystywać je zarówno do napojów zimnych, jak i gorących. Ponadto bez przeszkód można myć je w zmywarce. Wykonane są one z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Prezentują się nowocześnie i designersko. Ponadto wszystkie z nich pakowane są ekologicznie bez użycia folii bąbelkowej i innych tworzyw sztucznych.

Słomki bambusowe - opinie klientów

Oferowane przez nas słomki z bambusa cieszą się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Kupowane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców prowadzących lokale gastronomiczne. Chętnie zamawiane są przez miłośników Zero Waste i osoby pragnące żyć ekologicznie. Nasze słomki bambusowe zachwycają swoją jakością i trwałością. Ponadto dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem.

pixel