Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampki kwadratowe

( ilość produktów: 6 )

Lampki nocne drewniane

Ostatnimi czasy coraz częściej mówi się o ekologii oraz postępujących zmianach klimatycznych. Jednak coraz więcej osób decyduje się na nowatorskie, designerskie rozwiązania, w których wykorzystuje się materiały z odzysku. Są to m.in. meble z odzyskanych palet czy inne rozwiązania, które okazują się niezwykle prostym i skutecznym rozwiązaniem na recykling. Bardzo dobrym pomysłem mogą okazać się również dostępne w naszym sklepie drewniane lampki nocne. Pozwolą nie tylko zadbać o środowisko naturalne, ale również stworzyć designerskie wnętrze.

Nocne lampki drewniane — klasyka i nowoczesność

Dostępne u nas nocne lampki z drewna stanowią połączenie klasycznego drewna oraz nowoczesnego oświetlenia LED-owego. Wszystko zostało zamknięte w bardzo ciekawej, niecodziennej i zaskakującej formie. Co bardzo ważne dla każdego fana ekologii, lampki nocne drewniane zostały wykonane w stu procentach z materiałów typu zero waste. Oznacza to, że nabywając ten produkt, wspiera się jednocześnie środowisko naturalne.

Każda lampa posiada specjalne, świetliste wycięcie w różnych kształtach. Nie tylko jest ono niezwykle designerskie, ale ponadto z pewnością ociepli każde wnętrze i zaskoczy gości. Lampka nocna wykonana ze światła może okazać się również najlepszym przyjacielem każdego dziecka. Wszystko ze względu na bardzo subtelne światło, które rozświetli ciemność i pozwoli z łatwością usnąć. Z drugiej strony taka lampka to bardzo dobry sposób na długie wspólne wieczory. Można ją również wręczyć w prezencie i to nie tylko na walentynki.

Drewniane lampki nocne — wytrzymałe rozwiązanie

Drewno to nie tylko materiał, który odznacza się klasycznym wyglądem, ale również jest niezwykle wytrzymały. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas i nie będzie konieczności jej szybkiej wymiany. Ponadto drewniane lampki nocne są zasilane za pomocą kabla USB z włącznikiem oraz wtyczką sieciową. Posiadają również zintegrowane oświetlenie LED, które wytrzymuje nawet do 10 lat.

Lampki nocne z drewna — dlaczego warto?

Lampki nocne z drewna, dostępne w naszym sklepie, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Najwyższą jakość tych produktów potwierdzają zwłaszcza liczne opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę zwłaszcza na perfekcyjne wykonanie, niezwykłą wytrzymałość oraz bardzo subtelne oświetlenie LED-owe. Tym, co także wyróżnia dostępne u nas lampki, jest ich niezwykle atrakcyjna oraz bardzo konkurencyjna cena, która z pewnością przekona nawet najbardziej wymagającego klienta.

pixel