Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

drewniano-szklane pendrive'y (jasne drewno)

( ilość produktów: 4 )

Pendrive drewniany (jasne drewno) to znak prawdziwej rewolucji, jeśli chodzi o akcesoria komputerowe. Z zewnętrznymi nośnikami danych wręcz nierozerwalnie kojarzą się niestety tylko plastikowe akcesoria, które nie wyglądają zbyt estetycznie, a już na pewno nie są wytwarzane w zgodzie z naturą. Nic więc dziwnego, że coraz częściej odchodzi się od takich rozwiązań, przechodząc na zieloną stronę mocy. Drewniany pendrive (jasne drewno) jest doskonałym dowodem na to, że także akcesoria komputerowe można skompletować zgodnie z naturą.

Jasne pendrive drewniane - cena za naturalne podejście do elektroniki

Ekologia jest obecna w wielu aspektach życia, ale czy w dziedzinie elektroniki? Wielu osobom trudno byłoby podać przynajmniej jeden przykład produktu z tej kategorii, który zostałby wyprodukowany w zgodzie z naturą. Jeśli znasz taką osobę, polecamy sprezentować jej jeden z wielu drewnianych pendrive. Jasne drewno to materiał ponadczasowy, więc jego elegancja nigdy nie przemija. Jest to również uniwersalna propozycja, która świetnie dopasowuje się do wystroju każdego biurka. Druga część pendrive’a wykonana została natomiast z wytrzymałego szkła, które jest odporne na uszkodzenia. Wykorzystanie naturalnych materiałów wcale nie oznacza, że wybrane akcesorium stanie się delikatne i trzeba będzie szczególnie je ochraniać. Wręcz przeciwnie pendrive drewniane (jasne drewno) to zbiór wytrzymałych propozycji, które w swoich opiniach doceniają również profesjonaliści.

Pendrive drewniane (jasne drewno) - elegancja i funkcjonalność w jednym

Choć klasyczne pendrive’y rzeczywiście spełniają swoją podstawową funkcję, to nie przedstawiają się zbyt estetycznie. Widzą to szczególnie te osoby, które lubią klasyczne dodatki i to właśnie takie przedmioty starają się umieszczać w swoich wnętrzach. Nawet jeden pendrive może zaburzać taką estetykę, dlatego przygotowaliśmy kolekcję wyjątkowych nośników danych, których obudowy zostały wykonane z naturalnych materiałów. Odpowiednio zabezpieczone szkło jest bardzo wytrzymałe i niestraszne mu jest transport ani częsta eksploatacja. Takie same zalety przypisujemy również części drewnianej, jako że do tworzenia naszych produktów wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości drewno. Nie tylko prezentuje się ono świetnie, ale jest również warte swojej ceny pod względem wytrzymałości. Nawet jeśli dużo pracujesz z zewnętrznymi nośnikami danych, to drewniany pendrive (jasne drewno) z pewnością stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem w pracy.

Drewniany pendrive, jasne drewno - ekologiczna propozycja na prezent

Mały, poręczny pendrive to w wielu przypadkach świetny prezent, który przez długi czas pozostaje bardzo funkcjonalny i przypomina o osobie, która go dała. Teraz jest on dostępny w ekologicznej odsłonie, która zasługuje na uwagę również ze względu na ponadczasową estetykę. Na indywidualne życzenie możemy wykonać grawer na pamiątkę, a także zapakować wybrany model na prezent.

pixel