Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampki kuliste

( ilość produktów: 14 )
Cena
-
Pokaż tylko

Lampki nocne rattanowe

Szereg kampanii społecznych oraz działalność edukatorów w zakresie ekologii sprawia, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z zagrożeń środowiskowych. Według Badań European Consumer Payment Report 2021 ponad 60% Polaków wie, czym jest recykling i stara się dbać o rzetelną segregację śmieci. Duża grupa społeczeństwa utożsamia się także z filozofią Zero Waste. Jest to założenie, które zakłada, że można wypracować taki schemat działań w życiu, który pozwoli w pełni zapobiec generowaniu odpadów. Ideą działalności naszej firmy jest realizowanie usług sprzedażowych z poszanowaniem środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne nocne lampki rattanowe, które zostały wykonane z naturalnych materiałów.

Rattanowe lampki nocne – nasza oferta

Minimalizacja zakupów materiałów z tworzyw sztucznych ma ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Oferowane przez nas nocne lampki rattanowe zostały wykonane z drewna i włókien rattanowych. Posiadamy produkty z zasilaniem sieciowym, jak również te działające za pośrednictwem wejścia USB. Lampki stanowią doskonały element dekoracyjny, który wpasuje się w stylistykę wielu wnętrz. Mogą być także doskonałym rozwiązaniem na prezent dla osoby, która wspiera proekologiczne działania. Solidne wykończenie, bezawaryjność, różnorodna kolorystyka, a także możliwość doboru źródła zasilania to aspekty, którymi charakteryzują się rattanowe lampki nocne z naszej oferty. Szczeliny powstałe między rattanowymi włóknami sprawiają, że po włączeniu lampki na ścianie pojawiają się ciekawe wzory. Tworzy to niepowtarzalny i nowoczesny klimat.

Lampki nocne rattanowe – cena i opinie konsumentów

Każda lampka nocna rattanowa jest dokładnie sprawdzana przed wysyłką pod kątem sprawności. Zgodnie z ideą “Zero Waste” i ekologicznym podejściem do usług sprzedażowych, nie wykorzystujemy folii bąbelkowych, czy innych tworzyw sztucznych podczas przygotowywania lamp do transportu. Dbamy także o ekspresową realizację zamówień złożonych na naszej stronie. Cena konkretnego modelu lampki uwarunkowana jest przede wszystkim wbudowanym źródłem zasilania. Wysoką jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Doceniamy każdy zakup dokonany w naszym sklepie, bo wiemy, że w ten sposób wspólnie przyczyniamy się do poprawy jakości środowiska naturalnego. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!

 

pixel