Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Drewniane etui Iphone 6/7/8

( ilość produktów: 2 )

Etui Iphone 6 oraz 7 i 8 - ekologiczne rozwiązanie na miarę oczekiwań

Wybór odpowiedniego etui na telefon może stanowić nie lada wyzwanie. Warto postawić na dobrej jakości produkty, które będą odznaczały się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Oferowane przez nas etui charakteryzują się nie tylko solidnym wykończeniem, z dbałością o wszelkie najdrobniejsze detale, ale równie atrakcyjnością wizualną. Wszystkie dostępne u nas etui Iphone 7,8 oraz 6 zostały wyprodukowane z wysokiej klasy drewna, dzięki czemu posłużą swojemu właścicielowi przez bardzo długi czas.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

 

Proponowane przez nas etui to niezwykle designerski wybór, który z pewnością zachwyci wszelkich miłośników drewnianych wyrobów. Oferujemy drewniane etui Iphone 6 oraz 7 i 8, które zostały stworzone w duchu zero waste, by nie przyczyniać się do produkcji jeszcze większej ilości plastiku. Dokładamy wszelkich starań do świadomego dbania o środowisko, dlatego nasze propozycje zostały wyprodukowane z wysokiej jakości drewna, co czyni jest ekologicznym rozwiązaniem dla każdego posiadacza Iphone 6, 7 lub 8.

Drewniane etui Iphone 7 oraz 6 i 8

Istnieje wiele zalet dostępnych w naszym sklepie internetowym etui Iphone 8, ale również 6 i 7. Przede wszystkim to niezwykle ekologiczne rozwiązania, nieprzyczyniające się do zanieczyszczania naszej planety. Co więcej, produkowane przez nas drewniane etui Iphone 8 oraz 6 i 7 odznaczają się solidnym wykonaniem i posiada krawędzie poprawiające chwyt.

Oferowane przez nas etui Iphone 6 oraz 7 i 8 są niezwykle odporne na wstrząsy, a ich krawędzie nie przyczynią się do uszkodzenia zarówno telefonu, jak i dłoni użytkownika. Etui posiada precyzyjne wcięcia na wejścia Iphonowskie i precyzyjną ochronę przycisków. Drewno posiada właściwości antybakteryjne, dzięki czemu jego powierzchnia jest mniej narażona na wszelkiego rodzaju drobnoustroje czy zarazki.

Etui Iphone - cena

Znajdujące się w gamie produktów naszego sklepu internetowego etui drewniane Iphone 7 i 6,8 posiadają korzystne ceny. Ich poziom z pewnością spełni oczekiwania wszystkich klientów, co przełoży się na brak nadmiernego nadwyrężania domowego budżetu. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla siebie samego, jak i dla bliskiej osoby.

Proponowane przez nas produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami ze strony usatysfakcjonowanych klientów. Użytkownicy Iphon?ów chwalą je za staranne wykonanie oraz aspekty wizualne, które od razu przyciągają wzrok. Niebagatelne znaczenie ma również ekologiczny charakter etui Iphone, który jest dodatkowym atutem skłaniającym do inwestycji.

pixel