Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

holder na smartfon jako przydatne akcesorium

2023-11-28
holder na smartfon jako przydatne akcesorium

Czym jest holder na smartfon?

Prawie nikt z nas nie wyobraża sobie dzisiaj życia, bez smartfona. Jest to nasze podręczne centrum dowodzenia, za pomocą którego załatwiamy sprawy związane z pracą, rozrywką i codziennym życiem. Nie mniej ważne jak sam smartfon są akcesoria, które umożliwiają nam wygodne korzystanie z niego i zabezpieczają go przed zniszczeniem. Mamy tu na myśli nie tylko ochronne etui, czy słuchawki, ale także na przykład holder, w którym można postawić smartfon w pozycji pionowej i wygodnie oglądać filmiki na portalach streamingowych uczestniczyć w wideokonferencji, czy ćwiczyć na przykład z panią Chodakowską. Holder w takich sytuacjach jest w stanie niezwykle poprawić nam komfort korzystania ze smartfona, ponieważ często zdarza się, ze po prostu nie mamy o co go oprzeć, żeby nie zsuwał nam się podczas zdalnej rozmowy z szefem. Nawet jeśli mamy o co go oprzeć, to takie rozwiązanie jest dalekie od stabilności i grozi upadkiem telefonu ze stołu lub biurka, co może narazić nas na niezaplanowane, kilkusetzlotowe wydatki. W takich momentach idealnie sprawdza się holder, w który bez problemu, bezpiecznie można wstawić smartfon i nie martwic się, o stabilność jego pozycji i komfort korzystania.

Holder od TimeForWood

Niektóre holdery jak na przykład ten oferowany przez firmę TimeForWood posiadają dodatkową funkcję wzmacniania dźwięków, bez dodatkowego poboru energii a jedynie z wykorzystaniem praw akustyki. Dzięki odpowiedniej budowie holdera dźwięk, który wydobywa się ze smartfona i przechodzi przez niego, jest potęgowany. Jest to funkcja, która tak naprawdę zapewnia oszczędności energii, ponieważ korzystając z takiego holdera można obniżyć ustawienia głośności w smartfonie a i tak dzięki wzmocnieniu dźwięków, filmik czy osoby z którymi rozmawiamy, będą doskonale słyszalne.

Ekologiczne materiały

Firma TimeForWood nie tylko pomyślała o praktyczności swojego produktu podczas korzystania z niego, ale również o tym co się stanie po tym jak przestanie nam służyć i zostanie wyrzucony lub zagubiony na przykład podczas przeprowadzki. Chodzi nam tutaj o materiał z jakiego są zbudowane holdery od TimeForWood, a jest nim drewno. Jest to materiał, który oprócz tego, że jest solidny i trwały, nie zanieczyści środowiska i nie będzie rozkładał się setki lat, tylko rozłoży się w kilka tygodni i z powrotem stanie się częścią natury.

Podsumowanie

Nie tylko w przypadku holdera do smartfona nie ma sensu, żeby był wykonany z tworzyw sztucznych, drewno z powodzeniem może zastąpić plastik również w przypadku całej masy innych różnorodnych przedmiotów codziennego użytku. Wiele z takich artykułów znajduje się w ofercie sklepu internetowego TimeForWood.com.pl Serdecznie zachęcamy wszystkich chcących zmniejszać swój ślad węglowy i nie zaśmiecać środowiska tworzywami sztucznymi do zapoznania się z ofertą sklepu TimeForWood.

Polecane

pixel