Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Co na prezent dla mola książkowego?

2023-10-30
Co na prezent dla mola książkowego?

Co na prezent dla mola książkowego?

  Z pewnością każdy ma w gronie swojej rodziny lub znajomych tę jedną osobę, której półki uginają się od licznych książek. O takich osobach najczęściej mówi się mole książkowe, co jest najlepszym potwierdzeniem ich zamiłowania do wszelkiego rodzaju literatury. Kupując takiej osobie prezent, czy to z okazji urodziny, czy na inne uroczystości, najczęściej pojawiającym się pytaniem jest to, co sprawiłoby największą radość. Warto więc pochylić się nad tym zagadnieniem i odpowiedzieć sobie na pytanie, co kupić molowi książkowemu na prezent.  

Co kupić molowi książkowemu? — drobne gadżety

  Myśląc o książkach, niemal pierwszym gadżetem, jaki przychodzi do głowy, jest zakładka do książek. Dzięki temu elementowi można z łatwością zaznaczyć dany fragment książki i wrócić do niego w dowolnej chwili. Co ważne, na rynku spotkać można obecnie wiele rodzajów zakładek, od tradycyjnych papierowych, poprzez te wykonane z metalu, aż po takie, które są ozdobione różnymi motywami z książek czy dekoracjami.   Jednak bardzo dużą popularnością cieszą się również zakładki do książek wykonane z drewna. Nie tylko spełniają one swoją praktyczną funkcję, ale jednocześnie są bardzo designerskie. Szeroki wybór drewnianych zakładek można znaleźć w ofercie sklepu Time For Wood. Dostępne tu akcesoria zostały wykonane zgodnie z filozofią Zero Waste, co oznacza, że są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Może to więc być świetny prezent nie tylko dla mola książkowego, ale również dla każdej osoby, której na sercu leży dobro środowiska.  

Co kupić dla mola książkowego? — kubek

  Z pewnością mało osób wyobraża sobie czytanie ulubionej książki bez kubka gorącej kawy lub herbaty, zwłaszcza wtedy, gdy na zewnątrz jest już chłodniej. Z tego też powodu każdy mól książkowy z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Szczególnie warto sięgać po kubki, które są ozdobione motywami literackimi. Taki prezent z pewnością sprawi, że dłuższe czytanie stanie się dużo bardziej przyjemne.  

Co dla mola książkowego? — podpórka do książek

  Z pewnością każdy mól książkowy zna ten ból — chcąc ładnie wyeksponować swoją kolekcję książek, te po jakimś czasie wywracają się, co psuje cały efekt. Z tego też powodu doskonały prezentem dla mola książkowego może okazać się podpórka pod książki na półkę. Najczęściej są one wykonane z metalu, co sprawia, że są stabilne oraz trwałe. Co równie istotne, w sklepach można znaleźć zakładki do książek, które zawierają różnego rodzaju motywy literackie i przyjmują kształt danej postaci z książki.   Bardzo dobrym pomysłem na prezent może również okazać się stojak pod książkę. Taki gadżet może sprawdzić się w kuchni podczas korzystania z książki kucharskiej, ale również na biuro do nauki. Pewną wariacją stojaka jest półka na wannę z uchwytem na książkę. Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się każda osoba, która lubi łączyć długie wizyty w domowym SPA z czytaniem ulubionej lektury. Co istotne, takie półki posiadają funkcję regulacji, dzięki czemu można dostosować ją do każdego rodzaju wanny.

Polecane

pixel