Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Płatności i dostawa

1. Wszystkie ceny podane na stronach Sklepu są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

2. W Sklepie honorowane są następujące formy płatności:

a. przelew tradycyjny – dane do przelewu:

BANK: ING Bank Śląski S.A.

NAZWA FIRMY: TimeForWood Michal Striżko

ADRES: ul. Karniszewicka 159, Pabianice 95-200

NUMER KONTA: 47 1050 1461 1000 0097 1469 8363

TYTUŁ: numer zamówienia i nazwy zamawianych produktów

b. płatności internetowe – poprzez następujące zewnętrzne systemy płatności

i. Przelewy24, obsługiwany przez firmę PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu.

ii. Dotpay, obsługiwany przez firmę Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

3. W przypadku wyboru płatności internetowych, Kupujący będzie zobowiązany do podania serwisom Dotpay albo Przelewy24 danych wymaganych do zrealizowania płatności.

4. Dokonanie płatności przez zewnętrzne systemy płatności odbywa się zgodnie z regulaminami oraz polityką prywatności każdego z tych podmiotów.

5. Przed skorzystaniem z usług zewnętrznych systemów płatności, Kupujący ma obowiązek dokładnego zapoznania się z regulaminem oraz z polityką prywatności podmiotu, z którego usług zamierza skorzystać. Sprzedawca nie odpowiada za prawidłowość wykonania usługi płatności internetowej, ani za prawidłowość przetwarzania danych osobowych Kupującego podanych w związku z dokonywaniem płatności internetowej.

6. Zakupiony Produkt wysyłany jest w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

7. W przypadku niedostępności części lub wszystkich Produktów objętych Zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. W przypadku częściowej niedostępności Produktów Kupujący decyduje, czy Zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane. W przypadku dokonania zapłaty Sklep zwróci Kupującemu niezwłocznie całą kwotę dotyczącą anulowanej części Zamówienia.

8. Zamówienie, za które płatność nie została dokonana przez Kupującego w terminie 5 dni od daty potwierdzenia Zamówienia będzie automatycznie anulowane. Odpowiedzialność Sprzedawcy za brak realizacji Zamówienia w takim przypadku zostaje w pełni zniesiona.

9. Przesyłka wysyłana jest niezwłocznie (zwykle do 2 dni roboczych) po otrzymaniu płatności za towar. Ostateczny termin dostarczenia wynika z wybranej przez Kupującego opcji dostawy.

10. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) zgodnie z opcją wybraną przy składaniu Zamówienia. Przesyłki realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, DHL Express lub Poczty Polskiej.

11. Szczegółowe koszty przesyłek, w zależności od wybranej opcji, wskazane są na Stronie.

12. Dane podane przez Kupującego powinny być zgodne ze stanem faktycznym, gdyż są jedynym dowodem zakupu i jedyną podstawą reklamacji Towaru. Sklep zgodnie z § 3 ust. 1 rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji, nie wydaje paragonów fiskalnych.

13. Sprzedawca, po uprzednim poinformowaniu Kupującego, zastrzega sobie prawo odstąpienia od Umowy, w przypadku gdy Kupujący dokona zakupu Produktu dostępnego w Sklepie, a z niezależnej od Sprzedawcy przyczyny, Produkt ten okaże się być niedostępny. Odstąpienie może nastąpić w terminie 30 dni od daty dokonania Zakupu. W takim przypadku Kupujący otrzyma zwrot wpłaconej uprzednio kwoty.

14. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Produktu lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnie lub niepełnie wskazanym adresem oraz okolicznościami siły wyższej.

15. Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze Sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Kupującego z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl